logo_spp

home / deklaracja

Deklaracja członkowska SPP

Jeśli chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Pacjent Polski, pobierz deklarację załączoną poniżej, uzupełnij, zeskanuj i prześlij na adres:

Stowarzyszenie Pacjent Polski
ul. Bobrowiecka 3a/20,
00-728 Warszawa

lub poprzez elektroniczny formularz, załączony poniżej


deklaracja-spp

deklaracja_spp

Jeśli chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Pacjent Polski, pobierz deklarację załączoną poniżej, uzupełnij, zeskanuj i prześlij na adres stowarzyszenia, lub poprzez formularz przesłania deklaracji:

RODO


Od 25 maja 2018 r. obowiązują przepisy „RODO”, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Rozporządzenie to będzie stosowane we wszystkich państwach Unii Europejskiej i ma na celu uspójnienie zasad przetwarzania danych osobowych. Przepisy te dotyczą również organizacji pozarządowych i wskazują zbiór nowych obowiązków przy przetwarzaniu danych osobowych oraz praw dla osób fizycznych w celu skutecznej dbałości o ich bezpieczeństwo i ochronę swojej prywatności.

Dotyczy to przede wszystkim pozyskania zgody na przetwarzanie danych osobowych


Formularz przesłania deklaracji

  • Pobierz deklarację załączoną powyżej lub pod tym linkiem
  • Wypełij ją, zeskanuj i zapisz na komputerze
  • Klikając "Przeglądaj", zaznacz zeskanowany dokument a następnie "OK" - maksymalny rozmiar pliku 5MB
  • Kliknij "Prześlij deklarację"

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imię i nazwisko, PESEL, data urodzenia, numer telefonu, adres zamieszkania, mail, przez Stowarzyszenie Pacjent Polski z siedzibą przy ul. Bobrowieckiej 3A/ 20, 00-728 Warszawa w celu prawidłowej realizacji założeń statutowych w odniesieniu do członków organizacji. Jednocześnie informuję, że mają Państwo prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Zgoda może być wycofana pismem przesłanym na adres siedziby Stowarzyszenia Pacjent Polski. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Wycofanie zgody jest równoznaczne ze skreśleniem z listy członków Stowarzyszenia.

Relacje

 

Dyżury
Dom Kultury "Natolin",
ul. Na Uboczu 3, Warszawa

W każdą środę od 9:00 - 12:00

tel.: (22) 409-29-31 (środy)

tel.: 602-767-735 (pn-pt)

Wykaz spotkań i dyżurów Zarządu SPP w 2018 r.

Deklaracja członkowska
deklaracja_spp
Zostań darczyńcądarczynca_logo