logo_spp

home / aktualnosci / artykul58

Aktualności


Opublikowano: 2017-10-09

Piknik integracyjny Stowarzyszenia Pacjent Polski

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

W dniu 5 października 2017 roku odbył się „PIKNIK INTEGRACYJNY” zorganizowany dla seniorów przez Stowarzyszenie Pacjent Polski w projekcie pt. „Świadomym seniorem jestem ja” realizowanym ze środków Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy

 

PIKNIK zorganizowany w magicznym, przepięknym miejscu – enklawie – OŚRODKU  HIPOTERAPII na terenie Ursynowa, sprawił, że UCZESTNICY spotkania pomimo gwałtownego załamania pogody, byli w świetnych humorach i bawili się w wspaniale w niepowtarzalnej atmosferze. Urozmaicone smakowitości dopełniły reszty spotkania.

Jako organizator dziękuję i gratuluję UCZESTNIKOM tak wspaniałej, przyjaznej otwartej integracji z radości bycia razem. Po raz kolejny potwierdził się fakt, że aura zewnętrzna nie ma znaczenia ani wpływu na klimat ogólny – „TO LUDZIE CZYNIĄ CUDA”.

BYLIŚCIE WSPANIALI! CIESZĘ SIĘ, ŻE MOGŁAM TO PRZEŻYĆ RAZEM Z WAMI.

Wielkie podziękowania dla Gospodarza Ośrodka Hipoterapii a zarazem lidera Fundacji Hipoterapii Rodzinnej Pana JAROSŁAWA PAŃCZAKA oraz Pani KINGI SZOZDY z Towarzystwa Aktywności Dzieci „SZANSA”. W ramach integracji zacieśniła się także współpraca organizacji pozarządowych.

 

Przejdź do galerii

 

Dziękuję bardzo

 

Elżbieta Betlej
Prezes Stowarzyszenia
Pacjent Polski


źródło: wlasne


Relacje

 

Dyżury
Dom Kultury "Natolin",
ul. Na Uboczu 3, Warszawa

W każdą środę od 9:00 - 12:00

tel.: (22) 409-29-31 (środy)

tel.: 602-767-735 (pn-pt)

Wykaz spotkań i dyżurów Zarządu SPP w 2018 r.

Deklaracja członkowska
deklaracja_spp
Zostań darczyńcądarczynca_logo